Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) veikia Algimanto Sakalnyko fotografijų paroda „Gintaro virsmas. Pamario viešnios“.

Fotografijos meno mėgėjas Algimantas Sakalnykas yra šilutiškis. Įgijęs inžinieriaus-mechaniko specialybę, didžiąją savo gyvenimo darbinės veiklos dalį 1973–2013 m. praleido dirbdamas „UAB Klasmann–Deilmann Šilutė“. Šiuo metu A. Sakalnykas, jau būdamas senjoru, yra aktyvus Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos bendruomenės narys.

„Fotografija – mano hobis – labai įdomus, malonus ir nelengvas laisvalaikio užsiėmimas, verčiantis su nostalgija prisimenant senųjų, juostelinių fotoaparatų erą, neatsilikti nuo laikmečio, domėtis ir priimti šiuolaikinės skaitmeninės fotografijos išraiškos technologijas ir formas.
Myliu gamtą. Jos pažinimo ir grožėjimosi kelias – keliavimas pėsčiomis bet kuriuo metų laiku, bet kokiu oru. Tai labai dera su pomėgiu fotografuoti. Aukštumalos aukštapelkę, jos savitai nuostabią gamtą, su nepakartojamo grožio ežerokšniais, esu tiesiog įsimylėjęs.
Taip ir atsirado fotografijos darbų ciklai: „Aukštumalos gamtos akimirkos“, „Potvynis pamaryje“, „Mūsų pamario viešnios“, „Gintaro virsmas“, kurie ne kartą buvo eksponuojami įvairiose parodose.
Siūlau ir raginu visus neužsisėdėti: judėti ir keliauti, domėtis ir pažinti, grožėtis ir mėgautis mus supančiu nuostabiu gamtos pasauliu“, – pasakoja parodos autorius.

Parodoje eksponuojami darbai iš ciklų „Mūsų pamario viešnios“ ir „Gintaro virsmas“.
Su paroda susipažinti kviečiame iki vasario 22 d.