dramokr.jpg

Vasario 2 d. 12.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) Vytautas Kusas kviečia susipažinti su naujausiomis jo poezijos knygomis: „Kertinis akmuo“ ir rekordiškai mažiausia „Būsenos“ (tekstas spausdintas spaustuvėje „Druka“, įrišta paties autoriaus rankiniu būdu).

Vytautas Kusas palangiškis dailininkas, poetas, 8-ių Lietuvos rekordų autorius, išleidęs 11 poezijos knygų, surengęs netoli 300 personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje. Menininkas taip pat žinomas kaip vienintelio Baltijos šalyse Šunų muziejaus, Lietuvoje vienintelės miniatiūrų mini galerijos steigėjas bei graviruotų, ažūrinių įvairių paukščių kiaušinių ekspozicijos steigėjas.

Kartu bus atidaroma autoriaus meninių darbų paroda - 100 knygos „Kertinis akmuo“ egzempliorių (tiražas 500 egz.) numeruotos ir komplektuojamos kartu su knygoje esančios dailės miniatiūros įrėmintu originalu. Dalis šių miniatiūrų ir bus eksponuojamos Pempininkų bibliotekoje.

Nepraleiskite progos susipažinti su išskirtinių meninių darbų kūrėju! Knyga yra konkurso „Klaipėdos knyga 2018“ nominantė. Balsuoti galite čia.