Naujasis Vaikų bibliotekos gyventojas Katinėlis prašosi į svečius iš kitapus ekrano ir kviečia vaikus pasimatyti bei išgirsti smagias, nepaprastas, pamokančias, o kartais ir siaubą keliančias istorijas, gyvenančias bibliotekos lentynose. Katinėlis tikisi, kad knygutės, laukiančios sugrįžtančių vaikų, taps linksmesnės, o vaikai, klausydamiesi skaitomų istorijų, karantino laiką leis džiugiai, sumaniai ir išradingai.

Pristatome pirmą istoriją apie tai kaip nesitvarkant namuose barbarų atsiranda. Pagal knygutę „Nuostabu, namie užsiveisė barbarų!“ (Jason Carter Eaton).


Antra istorija pagal knygutę „Man reikia baubo“ (Amanda Noll).


Trečia istorija pagal knygutę „Vilkas keičia spalvą“ (Orrianne Lallemand Eleonore Thuillier).


Ketvirta Katinėlio istorija pagal naujut naujutėlę, ką tik atkeliavusią į MIAU bibliotekėlę, knygutę: „Šiaušius ir lokys“ (Charlotte Habersack, Sabine Buchner).


Penktoji istorija. Smagūs nuotykiai ir netikėta pabaiga pagal knygutę „Nesiprausi? Torto neragausi!“ (Matthias Weinert).


Šeštoji istorija. Bibliotekų savaitės proga į MIAU bibliotekėlę užsuka net vilkai. Ir tikrai negąsdinti lankytojų, o gerinti skaitymo intonaciją. Vilkas jungiasi prie išsilavinusių gyvulių klubo, bet ne viskas taip paprasta... Tad kantrybės ir pirmyn, neriame į nuotykius knygoje: „Išsilavinęs vilkas!“ (Becky Bloom, Pascal Biet).


Septintoji istorija. Ar triušiai gali atsispirti skanutėliams kopūstams, traškioms morkoms? Tikrai ne! Bet... tik ne triušis Ralfis. Jam nieko nėra gardžiau už dar neperskaitytų knygų kvapą ir vartomų lapų šnaresį. Tik ką daryti, kai knygų pritrūksta? Triušis turi planą... Kokį?
Aiškinamės Ralfio kėslus kartu: „Ieiškomas knygų vagis - triušis Ralfis“ (Emily MacKenzie).


Aštuntoji Katinėlio istorija pagal knygutę „Vinės burtų lazdelė“ (Valerie Thomas, Korky Paul).
Tegyvuoja burtai! Viskas paprasta: mostas burtų lazdele ir AbraKadabra. Tik labai svarbu atminti, kad lazdelių skalbti negalima. Negalima? Tada Raganaitė Vinė pakliuvo į bėdą. Kaip gi pavyks išsisukti be burtų?


Devintoji istorija pagal knygutę „Kaip kiškis mokėsi drąsos“ (Nicola Kinnear).
Ar girdėjote, kad kiškiai bailiai? O kad kiškiai drąsuoliai? Štai Luna ir Leonas tikri narsuoliai, nesislepia krūmuos , bet... ką daryti, kai kelyje pasipainioja vilkas. Bėgti, slėptis, o gaaal pasiūlyti užkrimsti sausainių?