2005 m. spalio - lapkričio mėn. vyko vaikų skaitymo programa-žaidimas "Mes užaugom grožio karalijoj". Šioje programoje dalyvavo Klaipėdos miesto ir Kretingos rajono mažieji skaitytojai. Vaikai ne tik skaitė pasakas, legendas, mitus, padavimus, bet ir patys dalyvavo pasakos rašymo bei piešimo konkursuose.

Programa vyko:

Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje
Kretingos rajono savivaldybės M.Valančiaus viešojoje bibliotekoje

Dalyvavo: 805 vaikai.
Sukurta: 271 - pasakų bei legendų, 491 - piešinių ir kt. rankdarbių

2005B Pasaka

Gražiausios sukurtos pasakos ir piešiniai sugulė į didžiulę bibliotekos pasakų knygą "Aš užaugau grožio karalijoj".

Vartydami knygą, naudokitės asmenvardžių rodykle knygos gale.
Išleido: Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka, 2005 m.
Puslapių skaičius: 68 psl.: iliustr.

Parsisiųsti knygą pasakos.pdf (6,48 MB)
Parsisiųsti rodyklę rodykle.pdf

Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje knygą rasite: Vaikų skyriuje (Danės g.7), Miško filiale (Kretingos g.61), Debreceno filiale (Debreceno g.22), Šiaulių filiale (Šiaulių g.3), "Kauno atžalyno" filiale (Kauno g.49), "Karlskronos" filiale (Laukininkų g.50), "Pelėdžiuko" filiale (Tilžės g.11), "Ruoniuko" filiale (Kalnupės g.13)

Patys aktyviausi skaitytojai, rašytojai bei dailininkai buvo paskatinti ir apdovanoti knygomis-suvenyrais, atitinkančiais programos tematiką. Suorganizuoti du vaikų skaitymo programos baigiamieji renginiai. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų skyriuje organizuotame baigiamajame renginyje dalyvavo 30 programos dalyvių iš Kretingos rajono, o Kretingos M.Valančiaus viešosios bibliotekos baigiamajame programos renginyje svečiavosi 50 aktyviausių skaitytojų iš Klaipėdos miesto.