Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka jungiasi prie šeštus metus organizuojamos projekto „Vasara su knyga“ skaitymo akcijos „Skaitymo iššūkis“ ir kviečia visus dalyvauti, vykdyti užduotis ir laimėti prizų. Šių metų šūkis – „Knyga – vasaros desertas!“. Akcija vyks visą vasarą, nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d.

Kas gali dalyvauti?
Dalyvauti gali įvairaus amžiaus skaitytojai.

Užduotys
Projekto „Vasara su knyga“ skaitymo iššūkis – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti bent 5 knygas, atitinkančias organizatorių pateiktas užduotis:

• Perskaityk detektyvinę knygą;
  • Perskaityk knygą, kurios pavadinimą sudaro ne mažiau kaip 4 žodžiai;
  • Perskaityk literatūrine premija apdovanotą knygą;
  • Perskaityk praėjusiame tūkstantmetyje išleistą knygą;
  • Perskaityk linksmą knygą.

Kaip dalyvauti?
Dalyvauti skaitymo varžytuvėse labai paprasta: galima kreiptis į artimiausią biblioteką, kad jos darbuotojai užregistruotų jus kaip iššūkio dalyvį, kitas būdas – registruotis savarankiškai svetainėje www.vasarasuknyga.lt. Visi, sėkmingai įveikę „Skaitymo iššūkį“ ir gavę patvirtinimą el. paštu, dalyvauja bendroje loterijoje, kurioje galės laimėti 3 telefonus, 10 išmaniųjų laikrodžių-apyrankių irrrr.....elektrinį paspirtuką!

Viso iššūkio metu „Vasara su knyga“ Facebook ir Instagram paskyrose vyks įvairių konkursų, kuriuose taip pat bus galima laimėti prizų.

Organizatoriai: Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija, Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija, LR kultūros ministerija.

Kviečiame leisti vasarą su knyga!