Yra metuose diena, kai šypsosi saulė, kai skamba juokas, kai šalia geriausi draugai ir pildosi didžiausios svajonės – tai vaiko gimtadienis. Mieli tėveliai! Planuojate suorganizuoti jam nepamirštamą šventę? Norite naujų įspūdžių?

Siūlome nuotaikingą šventę vaikams ir jo svečiams ypatingoje aplinkoje – BIBLIOTEKOJE. Tą dieną bibliotekos tvirtovėje vyksta stebuklai, nes atgyja patys tikriausi knygų herojai, o labai panorėjus biblioteka tampa moksline laboratorija.

Programa „Piratiški nuotykiai bibliotekoje“ 
(4-8 metų vaikams)
Vaikai mankštins protus, judins kaulus, ieškos lobių, susipažins su piratų pasaulio taisyklėmis. Su vaikais bendraus tikrų tikriausi piratai. Tėvelių pageidavimu programa organizuojama lietuvių arba rusų kalbomis. 

Šventės vieta. Vaikų centre „Gerviukas“ (Taikos pr. 81A), vasaros metu ir Girulių bibliotekoje (Šlaito g. 10A, tel. (8 46) 313438).
Daugiau informacijos ir registracija el. paštu: pempininkuvaikai@biblioteka.lt arba telefonu (8 46) 344604
Programa „Smagioji laboratorija“ 
(1-4 klasių vaikams)
Bibliotekoje apsigyvenusios dvi išprotėjusios mokslininkės Kolba ir Sprogė gimtadienio dalyvius kviečia ne tik susipažinti su įdomiais chemijos ir fizikos reiškiniais, sužinoti jų susidarymo priežastį, bet ir tapti jaunaisiais mokslininkais ir kartu atlikti bandymus. 

Šventės vieta. Vaikų centras „Ruoniukas“ (Kalnupės g.13), vasaros metu ir Girulių bibliotekoje (Šlaito g. 10A, tel. (8 46) 313438).
Daugiau informacijos ir registracija el. paštu: ruoniukas@biblioteka.lt arba telefonu (8 46) 366542.
Programa „Gimtadienis kosmose“
(6-10 metų vaikams) 
Ar girdėjote, kad mėnulyje galima pašokti aukščiau? Ar žinote, kuo kvepia kosmosas? Jei ne, astronautė Žvaigždūnė kviečia sutikti gimtadienį bibliotekoje įsikūrusiame slaptame tarpgalaktiniame centre „Mėnulijanas“, kur vaikų laukia nuostabi pažintis su planetomis, žvaigždėmis bei kosmoso platybėmis. Praleisite nuotykių ir atradimų kupiną dieną, galbūt sutiksite ateiviuką Ūką iš tolimosios galaktikos. Kviečiame pramogauti, atrasti, tyrinėti!

Šventės vieta. Vaikų skyrius (Danės g. 7), vasaros metu ir Girulių bibliotekoje (Šlaito g. 10A, tel. (8 46) 313438).
Daugiau informacijos ir registracija el. paštu: vaikai@biblioteka.lt  arba telefonu (8 46) 314719.

Programų trukmė – 1 val., tačiau gimtadienį švęsti galėsite ilgiau

Laikas. Gimtadieniai rengiami pirmadieniais–penktadieniais 10–18 val., o rugsėjo – birželio mėn. ir šeštadieniais – atskirai suderinus. Vasaros mėnesiais šeštadieniais paslauga neteikiama.

Kaina. Šventės su edukacine programa kaina – 2,50 € vienam vaikui (ne mažiau 10 vaikų grupėje). Tortą bei vaišes tėveliai atsineša patys.

Galerija