Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia dalyvauti kūrybiniuose-edukaciniuose užsiėmimuose, kuriuose ugdomi įvairūs gebėjimai. Programos skirtos skirtingo amžiaus grupėms, organizuojamos įvairiuose padaliniuose. Dėl išsamesnės informacijos ar susitikimo datos ir laiko susisiekite su prie kiekvienos programos nurodytais kontaktais.

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI JAUNIMUI

„Kultūros paveldo objektai – Minecraft pasaulyje“ 

Jaunimo skyrius (Tilžės g. 9) kviečia jaunuolius programuoti pačiu smagiausiu būdu perkuriant Minecraft žaidimą. Moksleiviai taip pat susipažįsta su JavaScript programavimo pagrindais, kurie ne tik smagūs, tačiau gali padėti išmokti kitas programavimo kalbas ateityje! Kiekvienas dalyvis prisideda atkurdami Klaipėdos miestą Minecraft viduje bei susipažįsta su asmeniniu pagalbininku – ROBOTUKU!
Skirta 10-14 metų moksleiviams.
Trukmė – 16 val.
Registruotis tel. (8 46) 314728 arba jaunimas@biblioteka.lt. (Rudens grupėse laisvų vietų nebėra. Registruojama į tolimesnius mokymus).

KŪRYBINIAI-EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI SUAUGUSIEMS

Saviraiškos klubas Laukininkų bibliotekoje

Kiekvieną trečiadienį 17 val. Laukininkų bibliotekoje (Laukininkų g. 42) vyksta įvairių rankdarbių pamokos, kur susitikę įvairaus amžiaus, įvairių profesijų bendruomenės nariai kūrybiškai leidžia laisvalaikį. Užsiėmimų veiklos: dirbinių gaminti iš šiaudų, mezgimas, nėrimas, vėlimas, įvairių papuošalų kūrimas. Saviraiškos klubo tikslas – suaktyvinti bendravimą ir bendradarbiavimą su bendruomenės nariais, skatinti asmens kūrybiškumą, kūrybingai bendrauti ir leisti laisvalaikį.
Kviečiame laisvalaikį leisti kūrybingai! Daugiau informacijos tel. 8 46 326465 arba el. paštu laukininkai@biblioteka.lt.

Rankdarbių popietės Pempininkų bibliotekoje

Kiekvieną ketvirtadienį 17 val. Pempininkų bibliotekoje (Taikos pr. 81A) vyksta nemokami rankdarbių užsiėmimai, kuriuose dalyvauja darbingo amžiaus moterys, norinčios pasidalinti savo įgūdžiais bei išmokti įvairių rankdarbių kūrimo technikų. Tai yra ir moterų klubas, kur galima geriau save pažinti, lavinti fantaziją, pabendrauti ir atsipalaiduoti. Į juos kartkartėmis kviečiami amatininkai naujų kūrybinių idėjų sėmimuisi, tačiau dažniausiai narės dalijasi savo įgūdžiais ir mokosi vienos iš kitų. Mokosi ne tik amatų, bet ir dalijasi gyvenimiškais patyrimais. Konkrečių temų šie vakarai neturi: čia kas mezga, kas neria, kas iš krepinio popieriaus įvairias gėles mokosi gaminti, o kas tiesiog stebi kūrybą ir bendrauja...
Kviečiame prisijungti prie kūrybingų moterų būrelio! Daugiau informacijos tel. (8 46)346301 arba el. paštu pempininkai@biblioteka.lt.

Kuriančių ir kūryba besidominčių klaipėdiečių klubas

Periodiškai Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8) rengiami teminiai kūrybos skaitymai (dalinamasi savo ar kitų autorių parašyta tam tikros tematikos kūryba); vakarai, skirti kurio nors vieno susitikimo dalyvio išsamiam kūrybos pristatymui; literatūrinės pažintys su žinomais rašytojais ar kitais kultūros pasaulio atstovais; diskusijos.
Kviečiame visus kuriančius ir kūryba besidominčius klaipėdiečius prisijungti prie klubo veiklos. Daugiau informacijos tel. (8 46) 314723 arba el. paštu bibliogr@biblioteka.lt.

Skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems ir pažengusiems

Užsiėmimų metu gyventojai įgyja ar pagerina skaitmeninius įgūdžius bei gauna atsakymus į visus iškilusius klausimus. Kviečiame dalyvauti nemokamuose mokymuose!
Daugiau apie mokymus, mokymų temas.