Kiekvieną vasaros trečiadienį ir ne tik visus klaipėdiečius, svečius, poilsiautojus ir giruliškius kviečiame į Girulių biblioteką (Šlaito g. 10A), kur jūsų laukia smagi vasaros kultūrinių renginių programa „Pėdink į Girulius“: koncertai, literatūriniai vakarai, parodos, susitikimai ir malonūs vakarai. Tai jau dešimtasis sezonas. 

PROGRAMA

Birželio 12 d. 18.00 val. Kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ atidarymas. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų orkestro koncertas. Meno vadovas ir dirigentas – Egidijus Miknius.

Birželio 19 d. 18.00 val. „Pažinti, pamilti, dalintis: jėzuitų misijai Lietuvoje 450 metų“. Renginys skirtas Jėzuitų misijos Lietuvoje metams. Svečias – kunigas Eugenijus Puzynia. Renginio režisierė Dalia Kanclerytė.

Birželio 26 d. 18.00 val. Dokumentinės juostos apie Juozą Tumą Vaižgantą „Tumo kodeksas“ peržiūra. Susitikimas su Vaižganto paveikslą kūrusio aktoriumi Ramūnu Cicėnu.

Liepos 3 d. 18.00 val. „Telšiai – miestas ant septynių kalvų“ (renginys skirtas Žemaitijos metams). Susitiksite su gidu, Žemaičių kultūros draugijos Telšių pavieto pirmininku Andriumi Daciu. Akordeonu gros Žygimantas Laurinavičius.

Liepos 10 d. 18.00 val. Šventinis koncertas „Kas gera – prisiminkime“. Atlikėjai: Laura Kasinskaitė (obojus), Elvyra Liutkevičiūtė (smuikas), Tatjana Ševeliova (smuikas), Dana Tregub (altas), Vilija Gaižauskaitė-Veličkienė (violončelė), Martyna Rudelytė (kontrabosas).

Liepos 12 d. 18.00 val. Susitikimas su žurnaliste, publiciste, TV laidų vedėja, prodiusere, visuomenės veikėja Edita Mildažyte. Programoje: pokalbiai apie gyvenimą; E. Mildažytės atliekamos dainos.

Liepos 17 d. 18.00 val. Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų parodos „Į Lietuvą buvau išėjęs“ atidarymas ir smagus pokalbis su fotomenininku apie gyvenimą ir kūrybą. Klavišiniais gros Marijus Kučikas, rylą suks Virginijus Vyšniauskas.

Liepos 24 d. 18.00 val. Muzikinė-literatūrinė kompozicija „Grožybė Lietuvai“. Atlikėjos – Virginija Kochanskytė, Edita Zizaitė, Giedrė Zeicaitė. Programa skiriama rašytojo kun. J. Tumo-Vaižganto ir kompozitoriaus J. Naujalio 150-osioms gimimo metinėms.

Liepos 31 d. 18.00 val. Pokalbis apie kūrybą su rašytoju, psichologu, politiku, visuomenės veikėju Vytautu Čepu. Ištraukas iš V. Čepo kūrybos skaitys aktorius Adomas Stančikas, saksofonu gros Algis Kilis.

 

Galerija