Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos jau tryliktus metus iš eilės kviečia kiekvieną vasaros trečiadienį susitikti klaipėdiečių ir miesto svečių pamėgtoje kultūros erdvėje – Girulių bibliotekoje, Šlaito g. 10A.

Renginių ciklas „Pėdink į Girulius“ prasideda birželio 15 d. ir tęsis iki rugpjūčio 24 dienos.

Šiais metais renginiai simboliškai skirti Klaipėdos miesto 770-ajam jubiliejui. Bus skiriamas didelis dėmesys literatūrai, muzikai, istorijai bei šiuo metu karą išgyvenančiai ukrainiečių tautai, jų menui ir kultūrai.

Kviečiame kiekvieną trečiadienio pavakarę praleisti Giruliuose – emocingai, įdomiai, prasmingai!

PROGRAMA

Birželio 15 d. 18.00 val.
Renginių ciklo atidarymas.
Virginijaus Pupšio ir Gintauto Litinsko kūrybos vakaras
. Albumo „Tabula Rasa“ pristatymas.

Birželio 22 d. 18.00 val.
Ansamblio „Oboe con Archi“ koncertas „Vasaros dvelksmas“.
Atlikėjai: Laura Kasinskaitė (obojus), Rima Tamošiūnaitė (smuikas), Dana Tregub (altas), Vilija Gaižauskaitė-Veličkienė (violončelė).

Birželio 29 d. 18.00 val.
Jautrus ukrainiečių palaikymo vakaras „Širdies stygos“.
Muzikinis atlikėjų penketas: Ingrida Giunter (I smuikas), Natalia Radkova (II smuikas), Ivan Bertash (altas), Jurgis Karbauskis (violončelė), Donatas Butkus (akordeonas).
Ukrainiečių eiles lietuvių kalba skaitys aktorė Eglė Jackaitė.

Birželio mėn. Girulių bibliotekoje eksponuojama
Irminos Viningienės tapybos paroda „Sename sode“.