Kiekvieną vasaros trečiadienį, ir ne tik, visus klaipėdiečius, svečius, poilsiautojus ir giruliškius kviečiame į Girulių biblioteką (Šlaito g. 10A), kur laukia smagi vasaros kultūrinių renginių programa „Pėdink į Girulius“.
PROGRAMA

Birželio 16 d. 18 val.
Kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ atidarymas.
Vakaras, skirtas poeto Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms. Programos atlikėjai – bardas Jonas Baltokas ir aktorė Virginija Kochanskytė. Renginio akimirkos.

Birželio 23 d. 18 val.
Susitikimas su aktore Nijole Narmontaite. Renginio akimirkos

Birželio 25 d. 18 val
Koncertas-paroda „Vasaros preliudija“. Dalyvauja Loretos Ramelienės vokalo studijos auklėtiniai (suaugusieji ir vaikai). Skambės klasikinių operečių, miuziklų, kino filmų kūriniai (lietuvių, rusų kalbomis).
Koncerto metu bus pristatyta atlikėjų Irinos Polukarovos, Violetos Savičenko ir Žanetos Bespalovos dailės darbai.

Birželio 30 d. 18 val.
Viešųjų ryšių specialisto, žurnalisto Ryčio Sabo knygos „Gaono kodas“ pristatymas. Renginio akimirkos

Liepos 7 d. 18 val.
„Poezijos pavasario“ renginys – suokalbis-pokalbis tarp dviejų poetų: Antano Stanevičiaus ir Liutauro Degėsio. Akomponuos Elena Stanevičiūtė. Skambės dviejų poetų eilės ir klasikinės muzikos kūriniai. Renginio akimirkos

Liepos 14 d. 18 val.
„Rekonstruota lietuvių tautos istorija“ – pokalbis su lietuviškų karinių uniformų rekonstruotoju, technologijos mokslų daktaru Ramūnu Skvirecku ir karo atributikos ekspozicija. Renginio akimirkos
Žiniasklaidoje apie renginį: Giruliuose – galimybė pamatyti pokario atributiką / ve.lt 

Liepos 21 d. 18 val. 
Koncertas „Smuiko melodiją nusinešė vėjas...“. Programą atlika: Lina Marija Songailė (smuikas), Aurėja Simaitytė (smuikas); koncertmeisterė – Eglė Karbauskė. Eiles skaito poetė Loreta Liutkutė.

Liepos 28 d. 18 val.
Vakaras, skirtas akordeono virtuozo Žygimanto Laurinavičiaus atminimui ir Argentinos kompozitoriaus Astoro Piazzollos 100-osioms gimimo metinėms. Koncertuos Ingrida Giunter/ smuikas ir Donatas Butkus/ akordeonas. Renginio akimirkos

Rugpjūčio 4 d.
17 val.

Lauko parodos „Giruliai – magiškoji Klaipėdos vasarvietė“ atidarymas. Parodą organizuoja Mažosios Lietuvos istorijos muziejus, pristato istorikė Zita Genienė.
Dalyvauja: muzikos duetas „Lokaya“ – Dailė Docienė ir Justina Strašinskaitė (arfa, gitara, ukulelė, smuikas, perkusija) ir aktorė Vida Kojelytė. Renginio akimirkos

18 val.
Susitikimas su knygos „Dievas su šlepetėmis“ autoriumi aktoriumi Juozu Gaižausku ir aktore Emilija Latėnaite: pašnekesiai apie piligrimystę, gitaros ir fleitos garsai. Renginio akimirkos

Rugpjūčio 7 d. 12 val.
„10 metų šokio žingsniu“: šokių kolektyvo „Klaipėdos Zunda“ jubiliejinis pasirodymas. Renginio akimirkos

Rugpjūčio 11 d. 18 val.
Muzikos ir literatūros vakaras „Vasaros šerbetas su literatūros ir teatro prieskoniu“. Aktoriaus, režisieriaus Kęstučio Macijausko knygos „Debesų žuvys“ pristatymas ir pašnekesiai apie teatrą.
Dalyvauja aktoriai Virginija Kochanskytė, Nijolė Sabulytė ir Kęstutis Macijauskas. Renginio akimirkos

Rugpjūčio 18 d. 18 val.
Muzikinė literatūrinė programa „Eglė žalčių karalienė“. Atlikėjai – aktorius Domininkas Malajavas ir operos solistė Viktorija Stanelytė.

Rugpjūčio 25 d. 18 val.
Sezono „Pėdink į Girulius“ uždarymas. Klaipėdos muzikinio teatro aktoriaus, solisto, kompozitoriaus, dainų autoriaus ir atlikėjo Virginijaus Pupšio dainų vakaras. Dalyvauja Gintautas Litinskas (bosinė gitara).


Girulių bibliotekoje i
ki rugpjūčio 28 d. eksponuojama tapytojo Ryto Jurgelio personalinė paroda „Peizažai. Takeliai“.

Galerija