Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje dabar sunkus metas. Dėl pasaulinės pandemijos ir gyvenimo karantino sąlygomis dažnas mūsų jaučia nuolatinę įtampą, stinga vidinės ramybės ir dvasinės pusiausvyros. Dar vasario mėnesį startavęs Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos projektas „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“, kurio tikslas yra ugdyti žmonių sąmoningumą, suvokimą apie savigalbos svarbą ir atverti kelią į savęs tobulinimą, keliasi į virtualią erdvę ir kviečia suaugusius, darbingo amžiaus žmones dalyvauti bibliotekos Facebook socialiniame tinkle vykdomose veiklose!

Diskutuokime! Nepraleiskite progos pasisemti žinių balandžio 21 d. 20 val. renginių ciklo „Vienos knygos terapija“ virtualiame pokalbyje su Alex Monaco. Pašnekovas papasakos apie savo kelią į motyvatoriaus veiklą ir pateiks patarimų savigalbai prasmingo gyvenimo link. Tiesioginė transliacija vyks Pempininkų bibliotekos Facebook paskyroje.
Transliacijos įrašas

Sužinokime! Prisijunkite prie bibliotekos, kartu su Klaipėdos miesto socialinės paramos centru, parengto kūrybinių-terapinių užsiėmimų ciklo renginio „Meno terapijos paletės platybėse“, kuris vyks gegužės 5 d. 18 val. Pempininkų bibliotekos Facebook paskyroje. Tiesioginės transliacijos metu, kartu su lektore Salomėja Burneikaite, aptarsime, kokią reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime užima kūrybiškumas, įvardysime įvairias meno terapijos formas ir metodus, sužinosime, kas gali vadintis meno terapeutu ar savo veikloje taikyti meno terapijos metodus.
Dalintis: https://www.facebook.com/events/701045393973168

Išmokime! Turbūt kiekvienas iš mūsų žinome, kad visapusiškai gerai savijautai reikia fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, geros emocinės būklės ir proto mankštos. Tačiau, ar žinojote, kad išmanieji įrenginiai ir mobiliosios aplikacijos yra viena iš priemonių, galinčių padėti gerai jaustis? Kviečiame į sveikatos raštingumo ugdymo videopamokėles „Išmani savigalba“. Jų metu siūlysime mobiliąsias programėles, padedančias vienaip ar kitaip palaikyti gerą savijautą. Kviečiame sekti mūsų skelbiamas naujienas bibliotekos Facebook‘e, skirtas išmaniai savigalbai!

Skaitykime! Išsiilgusius knygų, kviečiame pasižvalgyti po virtualią „Savigalbos vitaminų“ lentynėlę, ir išsirinkti sau tinkančią grožinę ar psichologinę elektroninę knygą savigalbai, savianalizei, atsipalaidavimui, kuri galbūt padės atrasti atsakymus į jums rūpimus klausimus, pažvelgti į problemas kitaip, ieškoti ir surasti sau tinkamą išeitį.

Sekite veiklų kalendorių svetainėje www.biblioteka.lt ir Pempininkų bibliotekos Facebook paskyroje  https://www.facebook.com/pempininkai.biblioteka/