Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Biblioteka bendruomenei: (ne)galios įkvėpti“, kviečia žiūrėti virtualią paskaitą-edukacinę pamoką „Lietuvių etnografinės vertybės – vilnos kelias“. Lektorė – menininkė, edukacinių-terapinių veiklų organizatorė Oksana Graužinienė.

Sužinosite ne tik apie išskirtines vilnos savybes, bet ir į kokius stebuklus tinkamai naudojama ji gali pavirsti Jūsų rankose. Kartu su menininke O. Graužiniene žingsnis po žingsnio aptarsime ir įsigilinsime į kiekvieną kūrybos proceso etapą, mokysimės kūrybiškai mąstyti, o nesėkmės atveju – transformuoti pirminę idėją ir sukurti kažką originalaus, netikėto.