Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Iki birželio 30 d. kviečiame aplankyti fotografijų parodą „Keturi Klaipėdos Neįgaliųjų draugijos veiklos metai“

Klaipėdos miesto Neįgaliųjų draugija – jauki užuovėja žmonėms, ieškantiems prasmingų veiklų, bendravimo, norintiems mokytis, tobulėti, dalintis patirtimi, saugoti ir puoselėti bendrystės jausmą.

Fotografijų parodoje „Keturi Klaipėdos neįgaliųjų draugijos veiklos metai“ atsispindi spalvinga draugijos veiklos istorija: projektų įgyvendinimo akimirkos, kelionių, švenčių, renginių fragmentai, o pagrindinė visų įvykių jungtis – gyvenimu besidžiaugiantys, bendraujantys, besišypsantys žmonės.

Užsitęsęs karantino laikotarpis gerokai pakoregavo mūsų bendravimo įpročius. Nors ir stengėmės palaikyti ryšį, kai kuriais atvejais nutolome vieni nuo kitų, galbūt šiek tiek susvetimėjome. Todėl labai svarbu prisiminti jaukias buvimo kartu akimirkas, pajusti ir atgaivinti mus jungiantį ryšį, parodyti, kokie svarbūs vieni kitiems esame. Būtent šią žinią ir neša bibliotekoje eksponuojama paroda.