Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

Tatjanos Simanaitienės ir Jolantos Vitkutės tapybos paroda „Tarp kasdienybės“. Paroda veiks nuo rugsėjo 14 d. iki spalio 15 d. Maloniai visus kviečiame.

Tapybos paroda „Tarp kasdienybės“ atskleidžia dviejų gyvenančių uostamiestyje menininkių meilę savo gimtajam miestui. Skirtingai kuriančios tapytojos savo kūryboje pristato kasdienybėje patirtus pojūčius…

Jolanta Vitkutė parodoje eksponuoja aliejinės tapybos miesto peizažus ir klaipėdiečių portretus. Džiaugsmingos drobės su fachverko statiniais, jaukiomis gatvelėmis, pajūriu kviečia pasigrožėti Jolantos įvairiaspalve palete.

Tatjanos Simanaitienės ekspozicija sudarys Klaipėdos ir kitų miestų akvarele nulieti vaizdai. Jos akvarelems budingas pilkšvumas jau tapo dailininkės vizitine kortele.

Girulių bibliotekos darbo laikas:
II-V 10.00 – 18.00
VI 10.00 – 17.00