Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Iki gruodžio 22 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) eksponuojama BĮ neįgaliųjų dienos centro „Klaipėdos lakštutė“ lankytojų floristikos darbų paroda „Senovės lietuvių deivės“.

Floristika – įvairių darbų kūrimas, naudojant gamtines medžiagas. Tai puikus užsiėmimas, kurio metu kūrybiškai praleidžiamas laikas, lavinama fantazija, skatinamas noras kurti grožį. Ši veikla suteikia malonumą, pasitenkinimą ir pasididžiavimą savo kūrybiškumu, o sukurtos kompozicijos pradžiugina ne tik kūrėją, bet ir jo artimuosius, pagyvina gyvenamąją aplinką. Kiekvienas iš mūsų tas pačias priemones (gėles, augalus, akmenėlius, medį...) gali panaudoti savitai, suteikti jiems kitokią, visai nematytą, nepažintą meninę išraišką. Tam reikia įgūdžių ir išradingumo. Puikūs darbo rezultatai žadina pasitikėjimą savimi, norą ir galimybę kurti. Tapydami paveikslus parodos autoriai tiesiogiai bendravo su gamta, pradedant nuo žaliavos rinkimo iki paveikslėlių ir kompozicijų lakavimo.

Parodos kūrėjai: Evaldas E. Tamošauskas, Sergej Builov, Zarine Martirosian, Rita Rimkutė.

Tikimės, kad ši paroda ne tik pradžiugins netikėtomis kompozicijomis, bet ir įkvėps kurti. Parodoje eksponuojamus kūrinius galite liesti rankomis.

Kviečiame aplankyti!