Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

VšĮ „Likimo laiptai“ įgyvendinamo socialinės neįgaliųjų įtraukties projekto „Gyvosios (ne)galios knygos: nenurašyk dėl viršelio“ metu Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) atidaryta tapančių VšĮ „Likimo laiptai“ entuziastų paroda „Žingsniai“. Paroda veikia iki 2021 m. spalio 20 d.

Eksponuojamų paveikslų vertingumas – ne tik tematikos, „vedančios“ nuo gležno, trapaus gėlės žiedelio iki tvirtybe ir amžinybe alsuojančių kalnų ir spalvinės gamos įvairovės. Kūrinius tapė tiek profesionalūs menininkai, tiek dar visai neseniai į tapybos pasaulį įžengę VšĮ „Likimo laiptai“ tapybos entuziastai.

Naudojant kūrybinių partnerysčių patirtį, metodiką atsiskleidžia VšĮ „Likimo laiptai“ tapytojų-mėgėjų gabumai. Kuriančių profesionalų ir mėgėjų bendradarbiavimo tikslas – pasitelkiant kūrybingumą, kultūrą ir meną atskleisti žmonių potencialą ir kurti veiksnias bei kūrybingas bendruomenes. Parodoje eksponuojami VšĮ „Likimo laiptai“ tapytojų-mėgėjų ir Žemaitijos dailininkų sąjungos narių darbai.