Knygoje „Ilgaamžiškumo paradoksai“ gydytojas Dr. Steven Gundry pristato naujausius mokslinius tyrimus ir naują požiūrį į gražų, sveiką senėjimą, pagrįstą „seniausiųjų“ žmogaus dalelių – mūsų organizmo viduje gyvuojančių mikroorganizmų – sveikatos stiprinimu.

  • Knygoje rasite gyvensenos planą, kaip sureguliuoti žarnyno sveikatą ir nepritrūkti gyvybingumo bei energijos.
  • Rasite patarimų, kaip maitintis, stiprinti pažintines funkcijas, prižiūrėti odą, mankštintis ir dar daug kita.
  • Susipažinsite su priemonėmis, padėsiančiomis išvengti ligų ar pakreipti jau esamų ligų vystymosi kryptį, ir tiesiog atrodyti jauniau bei jaustis jaunesniems.

Mums nežinant mikrobiomo gyventojai pluša dieną naktį. Jie kiaurą parą išsijuosę reguliuoja svarbiausius imuninės, nervų ir endokrininės (hormonų) sistemų aspektus. Bet, ko gero, svarbiausias jų vaidmuo – padėti virškinimo sistemai: žarnyno bakterijos virškina mūsų valgomą maistą, apdoroja ir perdirba vitaminus, mineralines medžiagas, polifenolius, hormonus bei baltymus ir pristato juos ten, kur organizmui reikia.

Ilgaamžiškumo paradoksai: kaip numirti jaunam sulaukus žilos senatvės / Steven R. Gundry su Jodi Lipper. - Vilnius: Alma littera, 2021. - 431, [1] p. - ISBN 978-609-01-4682-8. - UDK: 612.68


Kitos naujos knygos