Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

Kūrybinio rašymo užsiėmimas – ne tik galimybė lavinti rašymo įgūdžius, bet ir atsipalaiduoti, pažinti save ir turiningai praleisti laiką. Užsiėmimo metu Gabrielė Labanauskaitė duos įvairių vaizduotės ir fantazijos lavinimui skirtų rašymo užduočių, tad laikas prabėgs tikrai greitai ir maloniai. Į užsiėmimą kviečiami tiek seniai rašantys žmonės, tiek pirmą sykį paimsiantys plunksną į rankas, patirtis nėra svarbi. Dalyvių amžius – 14–99, užsiėmimo trukmė – 2 valandos.

Gabrielė Labanauskaitė – poetė, prozininkė, dramaturgė. 2013 m. apsigynė teatrologijos daktaro laipsnį „Naratyvo konstravimo principai šiuolaikinėje dramaturgijoje“, nuo 2008 metų dėsto „Lietuvos muzikos ir teatro Akademijoje“, nuo 2014 iki 2017 metų – „Vilniaus universitete“. 2017 metais pasirodė Gabrielės mokslo monografija „Dramatika“, tyrinėjanti šiuolaikinius pasakojimo būdus dramos ir kituose literatūros tekstuose.

Nepraleiskite progos išbandyti kažką naujo rugpjūčio 8 d. 15 val. ateidami į užsiėmimą, kuris vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, veikiančioje Karlskrons aikštėje! Dalyvių skaičius ribotas.

Turėti: rašymo priemones (lapai/sąsiuvinis ir rašiklis/pieštukas).

Renginys organizuojamas pagal projektą „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Kviečiame susipažinti su visa projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/761530827925176/