Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilie tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 30 d. programa

Pristatomos knygų parodos: „Įvairių šalių interjerai“; „Sėkmės paslaptys: kaip susikurti trokštamą gyvenimą“.

Nuo 11–19 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai, WiFi.
11–12 val. Mankšta su Klaipėdos visuomenės sveikatos biuru. Joga Zoo.
12–13.30 val. Per knygą į kitas planetas. Keliausime į žvaigždes ir kitas planetas kartu su „Mažasis princas“.
14–16.30 val. Odinės apyrankės. Kūrybinis užsiėmimas suaugusiems su amatininke Jūrate Mierkiene. Patirsite puikių kūrybinių emocijų ir išeisite pasipuošę savo rankų darbo kūriniu! Vietų skaičius ribotas! (Projektas „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“). Skaityti daugiau...
17 val. „Teatro svetainė“ su Aleksu Mažonu: spektaklių ištraukos, pokalbiai. Renginio režisierė Dalia Kanclerytė. (Projektas „Biblioteka bendruomenei: (ne)galios įkvėpti“). Skaityti daugiau... Renginys atšauktas

Kviečiame susipažinti su visa projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!

Dalintishttps://www.facebook.com/events/612570029394841/