Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

dramokr.jpg

Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilie tilto), nuo 12–18 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 11 d. programa

Nuo 12.00–18.00 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, vinilinės plokštelės, spauda, knygų mainai.
12.00–13.00 val. Lietuvių kalbos klubas užsieniečiams, norintiems pagerinti lietuvių kalbos žinias (susitikimai vyksta šeštadieniais).
14.00–15.30 val. Kūrybinė-edukacinė programa vaikams „Herojai – jais gimstama ar tampama?“ su rašytoja Šarūne Baltrušaitiene. Ar žinai, kuo skiriasi tikri herojai nuo netikrų? O ką jie valgo? Ar įmanoma pačiam tapti herojumi? Norėtum sužinoti? Vaikų rašytoja kviečia į susitikimą, kuriame pristatys savo naujausią knygą „Domas ir herojų pusryčiai", kartu su vaikais diskutuos apie sveikus ir skanius pusryčius, bandys įspėti tikrų herojų paslaptis ir kūrybinių dirbtuvėlių metu pakvies vaikus kartu sukurti pačius pačiausius herojus.
16.00–17.30 val. Klaipėdos zunda augina šokančias bendruomenes ir kviečia susipažinti su Europos šokiais. Dalyvauja: Senjorų šokių kolektyvas „Klaipėdos zunda“, Plungės TAU senjorų šokių kolektyvas „Monajupė“, poetė Gerda Jankevičiūtė, Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos jaunieji atlikėjai: Modestas Valeika (birbynė), Arnas Toliušis (fortepijonas). Mokytojos: Edita Ambrozaitienė, Anatolijus Tumanovas.

Kviečiame susipažinti su visa projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa!