Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

Kultūrinių renginių programa „Pėdink į Girulius“ įsibėgėjo. Liepos 1 d. 18 val. kviečiame į koncertą „Nuo romanso iki operetės“. Atlikėjai – Tomas Vilaniškis (bosas) ir Aurelija Kržanavičienė (fortepijonas).

Vakaro metu išgirsite gerai žinomas, klausytojų pamėgtas dainas, romansus, ištraukas iš operečių. Skambės A. Raudonikio dainos: „Kur balti keliai“ (ž. J. Strielkūno), „Meilės elegija“, „Švelnumas“ (ž. E. Selelionio); S. Šimkaus daina „Kur bakūžė samanota“ (ž. P. Vaičaičio); F. Šuberto romansas „Muzikai“; ištrauka iš J. Bocko miuziklo „Smuikininkas ant stogo“ – Tevjė dainelė „Jei turtingas bučiau“; „Ministro arija“ iš J. Štrauso operetės „Vienos kraujas“; „Husarų maršas“ iš I. Kalmano operetės „Cirko princesė“ ir kiti kūriniai.

Kviečiame dalyvauti, pasisemti pozityvios muzikos energijos ir ilgai neblėstančių įspūdžių!

Laukiame Jūsų Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A).

„Pėdink į Girulius“ programa

Dalintis: https://www.facebook.com/events/874355986408928/