Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

Kovo 10 d. 17.30 val. vyks susitikimas su Karoliu Petryla ir Mariumi Repšiu bei knygos „Šokis su tamsa“ pristatymas. Moderuoja psichologė Rasa Valančienė.

Karolis Petryla – teisininkas, verslo konsultantas, lektorius, penkių knygų autorius, Lietuvos epilepsija sergančiųjų sąjungos (LESS) „Epilė“ prezidentas.

Marius Repšys – kino ir teatro aktorius. Apdovanotas už geriausią antraplanį vaidmenį „Auksiniu scenos kryžiumi“. 2012 ir 2017 m. apdovanotas „Sidabrine gerve“ kaip geriausias metų aktorius. Vaidinęs „Monikai reikia meilės“, „Rimti reikalai“, „Gautas iškvietimas“, „Redirected“ ir kt. Naujausia išleista knyga „Heraklis Nr. 4“.

Karolis Petryla ir Marius Repšys atvyksta pristatyti knygos „Šokis su tamsa“. Knyga nėra vien tik pasakojimas apie patirtus psichologinius išgyvenimus, depresiją. Tai raktas, galintis padėti rasti sprendimų būdus.

Renginį moderuoja Rasa Valančienė – psichologė, sporto trenerė, didžiąją dalį profesinės patirties sukaupusi dirbdama sporto psichologe su didelio meistriškumo sportininkais, jų tėvais bei treneriais.

Renginys organizuojamas pagal projektą „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Dalintis Facebook'e