Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

dramokr.jpg

Sausio 15 d. 17.00 val. Lietuvos jūrų muziejaus išleistų knygų „Prie Lietuvos laivyno ištakų. Žmonės ir laivai“ ir „Prezidentas Smetona: apie Lietuvos karo laivą ir jo įgulą“ pristatymas. Renginyje dalyvauja leidinių sudarytojas Romualdas Adomavičius, Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto mokslo darbuotojas dr. Vytautas Jokubauskas. Renginio metu bus galima įsigyti leidinius.

Leidinys „Prie Lietuvos laivyno ištakų. Žmonės ir laivai“ rengtas žinyno principu, pateikiant laivyno kūrimo iniciatorių bei dalyvių biografijas ir jūrinių bei pasienio apsaugos laivų, 1921–1940 m. plaukiojusių su Lietuvos vėliava, istorijas. Šią medžiagą papildo autorių parengti straipsniai apie jūrinės idėjos atsiradimą Lietuvoje ir kvalifikuotų jūreivių rengimą Lietuvos laivynui Nepriklausomos Lietuvos metais. Skaityti daugiau... 

Knygoje „Prezidentas Smetona: apie Lietuvos karo laivą ir jo įgulą“ sudarytojai stengėsi pateikti neskelbtus ir mažai žinomus tekstus apie karo laivą ir jo įgulą bei nuotraukas iš Lietuvos jūrų muziejaus archyvo ir privačių rinkinių. Skaityti daugiau..

Knygos yra konkurso „Klaipėdos knyga 2019“ nominantės. Kviečiame balsuoti ir rinkti Populiariausią metų knygą

 

Dalintis Facebook'e