Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius (Tilžės g. 9)

Lapkričio 21 d. 16 val. kviečiame į Klaipėdos universiteto dėstytojos, teatrogės, režisierės dr. Jūratės Grigaitienės metodinės knygos „Teatriniai pratimai ir žaidimai“ pristatymą.

Autorė dalinsis sukaupta patirtimi, darbo sunkumais ir džiaugsmais, renginio dalyviai galės išbandyti teatrinius pratimus ir žaidimus jau pristatymo metu.

Metodinė knyga „Teatriniai pratimai ir žaidimai“ skirta studentams, teatro pedagogams, režisieriams. Leidinys gali būti praktinio mokymo vadovas bei pagalbinė priemonė ir mokytojams, dirbantiems su vaikais ir jaunimu. Pateikiama daugiau kaip šimtas teatrinių pratimų aprašų, padedančių ugdyti ne tik specifinius vaidybos gebėjimus, bet ir jaunų žmonių bendravimo įgūdžius, dėmesio koncentraciją, judesių plastiškumą ir koordinaciją, vaizduotę ir kūrybiškumą, pasitikėjimą, savo vertės pajautimą ir kt.

Taip pat leidinyje „Teatriniai pratimai ir žaidimai“ pateikiama nemažai teatralizuotų pamokų planų ir studentų sugalvotų originalių etiudų aprašymų.

Dalintis Facebook‘e