Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A)

dramokr.jpg

Kultūrinė programa „Pėdink į Girulius“. Rugpjūčio 14 d., trečiadienį, 18.00 val.  klaipėdiečius ir miesto svečius maloniai nustebins muzikinė kompozicija „Partizanų dainos“. Dainas atliks Indrė Dirgėlaitė ir Arnoldas Jalianiauskas. Renginys skiriamas Lietuvos Nepriklausomybės kovų atminimo metams.

„Beveik penkiasdešimt metų buvo uoliai bandoma nukenksminti partizanines, pavojingas tarybiniam žmogui dainas. Tai buvo daroma iš esmės dviem būdais: ideologiniu, grasant lageriu, ir estetiniu, kalbant apie XX a. romansų meninį menkavertiškumą. Bet tereikia atidžiau perskaityti partizanų dainas, ir pamatai, kaip giliai vienas jų kraštas yra įsirėžęs į gimtąją kruviną žemę“, – rašė A. Jurgutienė.

I. Dirgėlaitė dalyvauja dainuojamosios poezijos, patriotinės dainos, teatriniuose projektuose. Jos atliktos dainos ,,Gal pavargai“, ,,Jei ne auksinės vasaros“ (su A. Giniočiu) iš albumo „Už Laisvę, Tėvynę ir Tave“ LRT patriotinės dainos konkurse užėmė pirmąsias vietas.
A. Jalianiauskas – aktorius, režisierius, kompozitorius, dainų ir giesmių atlikėjas. Arnoldas yra Laisvųjų Krikščionių Bažnyčios narys, kurioje atlieka šlovinimo tarnystę.