Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

dramokr.jpg

Liepos 18 d. nuo 11-19 val. / pirmos dienos programa:

KNYGŲ PIEVA

Nuo 11.00 val. Vasaros skaitykla. Rytinė kava, spauda, pasimatymas su knyga, įvairios kūrybinės užduotėlės dideliems ir mažiems, piešimas.

11.00−13.00 val. Aktyvios pramogos šeimai „Ant kalvos – be galvos!“ Laukiami visi norintys sužinoti ir išbandyti kažką naujo: vaikų jogą, meditaciją, akro jogą, lyną, POI (VŠĮ „Harmonigas žmogus“). Rytinė mankšta su šiaurietiško vaikščiojimo lazdomis (Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras)

SVAJONIŲ SALA

12.30−14.30 val. Edukacija šeimai „Kai realybė susipina su svajonėmis“. Iš japoniško savaime stingstančio Deco polimerinio molio lipdysime tikroviškus ir realybėje neegzistuojančius augalus, gyvūnus ir daiktus (Art studija „Begana“).

14.30−16.30 val. Meno terapijos užsiėmimas vaikams „Spalvoti paukščiai popieriniais sparnais“ su dailininke, iliustratore, meno terapeute Ieva Babilaite. Kiekvienas susikursime savo svajonių paukštį iš spalvotų, rankomis smulkintų popieriaus atplaišų.

16.30 val. Vandenynas ir žaliamėlė. Rašytojos Rūtos Vyšnios literatūrinė-muzikinė programa suaugusiems (ir ne tik), visiems kurie tiki stebuklais ir žalia pasaka. Autorinės knygos pristatymas.

MUZIKINĖ POPIETĖ

18.00−19.00 val. Džiazo muzikos koncertas „Algis Kilis ir draugai“. Grupės nariai: Algis Kilis (vokalas, saksofonas), Arnoldas Jankūnas (klavišiniai), Paulius Stonkus (bosinė gitara), Viačeslav Krasnopiorov (mušamieji).

Kviečiame susipažinti su visa programa!