Vieta:  Įvairūs bibliotekos padaliniai

Spalio 21 d., penktadienį, 16 val., Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų (Taikos pr. 81A), Kalnupės (Kalnupės g. 13), „Kauno atžalyno“ (Kauno g. 49) ir Vingio (Vingio g. 11) padaliniuose vyks festivalį atidarančio filmo „Piknikas Morijoje“ peržiūra ir susitikimas su režisiere Lina Lužyte. Filme ji seka afganistanietį kino režisierių, kuris su žmona ir trimis dukromis turėjo bėgti iš šalies. Nors jiems pavyko sėkmingai įveikti kelią iki Europos, atsidūrę Graikijoje, jie ilgam užstrigo didžiausioje pabėgėlių stovykloje. Blėstant paskutinei vilčiai ištrūkti, vyras nusprendžia kurti filmą apie savo sunkiai suvokiamą realybę ir miglotą ateitį.

Filmo peržiūra yra tarptautinio dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“, vykstančio spalio 8-30 d., dalis. Plačiau apie festivalį ir kitus seansus bibliotekose.

Visus „Nepatogaus kino“ filmus nemokamai bibliotekos darbo metu galima žiūrėti Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8), Meno skyriuje (J. Janonio g. 9), Jaunimo (Tilžės g. 9), Kalnupės (Kalnupės g. 13), „Kauno atžalyno“ (Kauno g. 49), Pempininkų (Taikos pr. 81A) ir Vingio (Vingio g. 11) padaliniuose.

Tereikia ateiti ir išsirinkti. Laukiame Jūsų!