Vieta:  KMSVB Kalnupės padalinys (Kalnupės g. 13)

Spalio 11 d., antradienį, 14 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės padalinyje (Kalnupės g. 13) vyks filmo „Nothing Compares“ (rež. Kathryn Ferguson) peržiūra ir virtualus susitikimas su muzikologu, radijo laidų vedėju Ramūnu Zilniu. Filmas pasakoja apie Sinead O’Connor – 90-taisiais ji buvo viena kontroversiškiausių ir labiausiai nesuprastų pop atlikėjų pasaulyje, išsiskirianti savo aktyvistinėmis provokacijomis. Ji taip pranoko savo laiką, jog pasaulis jos vis dar nepasivijo. Po filmo su R. Zilniu kalbėsimės apie Sinead O’Connor fenomeną, pop muziką, žvaigždes ir aktyvizmą.

Filmo peržiūra yra tarptautinio dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“, vykstančio spalio 8-30 d., dalis. Plačiau apie festivalį ir kitus seansus bibliotekose.

Visus „Nepatogaus kino“ filmus nemokamai bibliotekos darbo metu galima žiūrėti Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8), Meno skyriuje (J. Janonio g. 9), Jaunimo (Tilžės g. 9), Kalnupės (Kalnupės g. 13), „Kauno atžalyno“ (Kauno g. 49), Pempininkų (Taikos pr. 81A) ir Vingio (Vingio g. 11) padaliniuose.

Tereikia ateiti ir išsirinkti. Laukiame Jūsų!