Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

dramokr.jpg

Rugpjūčio 2 d., antradienį, 15 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) vyks mini „Terra Futura“ turnyras, kurį ves projekto „Klimatosūkis“ atstovai. Laimėtojai bus apdovanoti šiuo stalo žaidimu!

Šio žaidimo moto: „Yra daug kelių į pergalę, bet būkite atsargūs - ne visi jie yra švarūs!“.

Žaidimas sukurtas siekiant paskatinti klimato kaitos ir taršos suvokimą per ekonomikos prizmę. Mums vis tiek reikia vartoti maistą ir įvairius daiktus, visa tai kurią CO2 išmetimus ir toliau skatina klimato kaitą. Tai ką darysime? Kokį kursime ateities pasaulį? Kaip efektyviai jame naudosime resursus? Turime bendradarbiauti ir kurti naujas strategijas – gaminti kiek brangiau arba bent jau iš anksto suplanuoti, kas „išvalys“ mūsų gamybos metu sukurtą taršą.

Visus šiuos sudėtingus klausimus turėsite išnarstyti vos per 10 ėjimų, taigi, kaip ir realybėje, klimato kaitai mus vis labiau kepinant laiko neturime daug. Užtat turime tiek daug skirtingų strategijų ir draugus, kurie (greičiausiai) jums paskolins savo automobilių gamybos liniją.

 Kviečiame dalyvauti!


Kiti projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginiai