Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

dramokr.jpg

Visus besidominčius šiandieninės reklamos tendencijomis, liepos 27 d., trečiadienį, 16.30–19.00 val. kviečiame į nemokamą paskaitą ir kūrybines dirbtuves Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje), tema – „Asmeninis prekės ženklas – reikia ar nereikia?“. Savo žiniomis ir patirtimi dalinsis sėkmingo prekinio ženklo „Pakaba House“ įkūrėja, soc. tinklų marketingo ir prekės ženklo specialistė Oksana Pavlova.

Aptarsime pagrindines 2022-2023 metų prekinių ženklų tendencijas, kas kinta, į ką atkreipti dėmesį, kokios spalvos, formos, temos ir fotografijos veikia. Pasikalbėsime apie reklamą socialinėje medijoje – kas diktuoja rinkodaros tendencijas, ant ko „paspaudžia“ vartotojas, o kas yra tiesiog gražu, bet neparduoda?

Lektorė atsakys į klausimus, kodėl verta kurti asmeninį prekės ženklą, ar tai atsiperka ir kodėl jūsų „Facebook“ ne tik draugams, bet ir darbdaviui?

Antra dalis skirta praktinėms dirbtuvėms - reklamos produkto kūrimas su Canva įrankiu, siekiant sukurti socialinės medijos ar reklamos pavyzdį turimam produktui, asmeniui, renginiui ar panašiai.

Bus galima išbandyti bibliotekos pažangiausią grafinę planšetę „Wacom Cintiq Pro“, sužinoti daug naudingų praktinių dalykų, kuriuos galėsite pritaikyti savo veiklose. Jūsų patogumui Individuali darbo erdvė su grafine planšete veiks jau nuo 15 val.

Mielai kviečiame pasmalsauti iš anksto Paskaitos pradžia nuo 16.30 val.

Geriau kartą pamatyti, negu tūkstantį kartų išgirsti!

Norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis tel. (8 46) 314725 arba užpildant anketą https://forms.gle/EznDRhAfu5zdEAzn8 


Dalintis:
 https://www.facebook.com/events/383322357250320 

Kiti projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginiai