Vieta:  KMSVB Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

dramokr.jpg

Birželio 27 d., pirmadienį, 18.00 val. kviečiame į Ugnės Danielės Reikalaitės (Barselona) akustinį koncertą 5D, skirtą Dalios Bielskytės jubiliejui Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A).

Koncerte dainas pagal Dalios Bielskytės žodžius atliks bardai Rimantas Balsys, Jonas Baltokas ir Valdas Grušas.

Ugnė Danielė Reikalaitė – vokalistė, muzikos autorė ir multiinstrumentalistė. Klaipėdietė, gyvenanti ir kurianti Barselonoje. Populiari tolimame mieste, Klaipėdoje koncertuoja retai, bet su meile. Šį kartą atlikėja į Lietuvą atvyksta pasveikinti 50-mečio proga mamos, poetės Dalios Bielskytės. Šis koncertas – dovana jubiliatei, jos draugams, bičiuliams, visiems, mylintiems muziką ir poeziją.

„Gimtadienio proga dukra dovanoja man savo koncertą, kuriame skambės įvairių šalių kūriniai. Noriu pasidalinti dovana su visais, kam patinka Ugnės Danielės muzika. Gyvename didžiosios pabaigos ir didžiosios pradžios laiką. Pasaulis išaugo iš 3D - aukos ir kančios realybės, atėjo metas realybei, kurią kiekvienas projektuojam iš savo širdies gelmės – 5D. Kviečiu peržengti rubikoną kartu,“ – kviečia Dalia Bielskytė.

Dalintis: https://fb.me/e/1zDOvgf2G