Vieta:  KMSVB Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

dramokr.jpg

Birželio 22 d., trečiadienį, 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) kviečiame kartu praleisti vakarą ir atvirai bei jaukiai pasikalbėti apie vaikų globą.

Susitikimo metu bus aptarti visuomenėje sklandantys mitai apie vaikų globą. Organizatoriai pakvies pagalvoti apie galimybę globoti be tėvų likusį vaiką bei perduoti šią žinią aplinkiniams.

Kaip teigia BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centro specialistai: „Iš aplinkos galima sulaukti visokių priekaištų, keistų klausimų, neva vaikai, užaugę sudėtingose šeimose, iš karto tampa blogais žmonėmis – „juk jie vaiknaminiai, jie vogs ir keiksis“. Visuomenė skuba nuteisti ir nuvertinti juos – jei tėvai nesugebėjo vaikais pasirūpinti, tai jie bus tokie pat, tačiau didelis globėjų, įvaikintojų noras, išmintis, tikėjimas savimi ir vaiku daro stebuklus. Kai vaiką įvedi į gerą, rūpestingą šeimą, kuri atjaučia, supranta, rodo pavyzdį ir vertybes, įvyksta stebuklai – vaikai keičiasi. Viena sėkminga istorija atperka šimtus nesėkmių!“

Gerąją patirtį perduos į susitikimą atvykusi globėja, prisidedanti prie mergaitės gyvenimo kelio istorijos kūrimo. Išgirsite atvirą pasakojimą, kaip moteris augina ir puoselėja santykį su globojamu vaiku: nuo labai džiugių įvykių iki sunkių momentų.

Šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojos pristatys Globos centro veiklą, teikiamą pagalbą, supažindins su budinčio globotojo veikla ir finansine parama globėjams (rūpintojams), pristatys globos nustatymo proceso pagrindinius žingsnius bei pademonstruos vaizdo siužetą, kuris, tikėtina, iškels klausimų ir diskusijų!

Jei domina ši tema arba pats turi ką papasakoti – laukiame Tavęs jaukiame ir atvirame pokalbyje!

Dalintis: https://www.facebook.com/events/1408053936377063