Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

dramokr.jpg

Birželio 27 d. 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8) kviečia į renginį POETINĖS SLINKČIŲ SLINKTYS – susitikimą su penkiais „Slinkčių“ autoriais: Juozu Žitkausku, Gvidu Lataku, Mindaugu Valiuku, Pauliumi Šironu, Linu Daugėla.

Juozas Žitkauskas – „užkietėjęs“ dzūkas, poetas, leidėjas, ilgametis „Vilniaus dzūkuliai“ ir „Slinktys“ vadovas, dzūkiškumo puoselėtojas ir skleidėjas, net eilėraščius rašantis dzūkiškai, todėl renginyje išgirsite dainingą dzūkų šnektą. Knygoje „Dubeltavos išpažintys“ publikuojami 85 dzūkiški ir lietuviški eilėraščiai.

Poetas, dailininkas, juvelyras, medalininkas Gvidas Latakas – žemaitis iš Telšių, daugelį metų gyvenantis ir kuriantis Kaune. Pristatys naujausią savo eilėraščių ir piešinių knygą „Salos”. Kūryba išsiskiria subtiliu žaismingumu, netikėtomis eilėraščių pabaigomis ir vis sušmėžuojančia ironija.

Linas Daugėla – jaunosios kartos poetas. Sako, kad jo eilėraščiai randasi iš kasdienybės fragmentų, buvinėjimų, susiskaudėjimų, vėjo gaudymo ir akmenų kalbinimo. Linas – ir įdomus knygų apžvalgininkas, pasaulį neretai interpretuojantis per fotoobjektyvą.

Renginio metu muzikuos poetas, režisierius, bardas Mindaugas Valiukas, išleidęs ne vieną eilėraščių ir pjesių rinkinį, uostamiesčio gyventojams pažįstamas iš teatro spektaklių scenos.

Paulius Šironas, žinomas LRT radijo žinių žurnalistas, laidų vedėjas, poezijos skaitovas, neseniai išleidęs kompaktinę plokštelę „Suėjus prie žemės ribos“, kurioje galima išgirsti jo skaitomus penkių žemininkų kartos poetų eilėraščius. Intarpuose skambės kruopščiai paties Pauliaus atrinkta lietuvių kompozitorių minimalistinė muzika.

Renginio metu bus galima įsigyti leidyklos „Slinktys” knygų ir kompaktinių plokštelių.

Dalintis: https://fb.me/e/ds9zsiGHo 

Renginio akimirkos