Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

2022 m. balandžio 22 d., penktadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) minėdami visame pasaulyje žinomo filosofo I. Kanto (1724–1804) 298-ąsias gimimo metines surengsime išskirtinę paskaitą-ekskursiją „Kas sieja I. Kantą su Klaipėdos šv. Jono bažnyčia?“. Renginio svečiai: Jovita Saulėnienė, kun. Reincholdas Moras, Lilija Petraitienė, dr. Raimonda Nabažaitė.

Paskaita-ekskursija prasidės I. Kanto vardu pavadintoje bibliotekoje – pažinsime žymiojo filosofo asmenybę, sužinosime apie jo gyvenimo kelią, pajusime filosofinių minčių prasmę ir svarbą. Antroji paskaitos-ekskursijos dalis bus staigmena tiems, kurie domisi Klaipėdos miesto istorijos išskirtinumu – sužinosime, kas sieja I. Kantą ir Klaipėdos šv. Jono bažnyčią.

Renginio pabaigoje jo dalyvius pakviesime pasidalinti įspūdžiais, diskutuoti ir pasimėgauti simbolinėmis vaišėmis.

Dalintis https://fb.me/e/2jLiP3cz7