Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

dramokr.jpg

2022 m. balandžio 20 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks Arvydo Daškaus rinktinės „Sidabrinė avelė: eilės, haiku, novelė“ pristatymas. Renginyje dalyvaus pats knygos autorius bioenergetikas, poetas, Lietuvos biblioterapijos asociacijos narys Arvydas Daškus ir leidyklos „Eglė“ vadovas, knygos redaktorius Antanas Stanevičius.

Rinktinės tekstai persmelkti dvasiniais išgyvenimais, raminančiais, gydančiais poezijos žodžiais. Visa sielos struktūra ir vibracija nuoširdžiai atsispindi autoriaus kūryboje – paskaitose, eilėse, prozoje, dramaturgijoje. Rinktinėje yra 107 eilės, 31 haiku, 1 novelė.

Apie Arvydo Daškaus kūrinių rinktinę sakoma, kad ji skaitytina neskubant ir patiriant tylų džiaugsmą. Kas dar galėtų sudominti šiandieninį skubantį vartotoją? O gi štai toks Arvydo Daškaus intriguojantis pasakymas: „Pagaliau išsprendžiau ilgus metus mane neraminusią problemą – radau metodiką kaip išgydyti vėžį. Be jokių vaistų, chemijų, radiacijos.“

Kviečiame sudalyvauti renginyje ir susipažinti su autoriumi, jo pristatoma knyga, pakalbėti apie kūrybos prasmę, aukštesnes jėgas ir daugeliui nepažintą dvasinį žmogaus gyvenimą.

Maloniai kviečiame balsuoti ir rinkti populiariausią Klaipėdos knygą svetainėje www.biblioteka.lt/balsavimas 

Dalintis https://fb.me/e/1ql69wfE8