Vieta:  KMSVB Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

Balandžio 21 d., ketvirtadienį, 14 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) vyks teatro užsiėmimų ciklo senjorams pirmasis literatūrinis performansas „Kai ko trūksta“ su „Taško“ teatro aktoriais Solveiga Reklaityte ir Gediminu Povilavičiumi.

„Sudėk į daiktą du žmones, niekada iki tol nebuvusius drauge, ir gali atsitikti taip, kaip pamėginus sujungti vandenilio balioną su karšto oro balionu. Bet kartais tai pavyksta, tada atsiranda kažkas nauja, ir pasaulis tampa kitoks. O paskui, anksčiau ar vėliau, dėl vienos ar kitos priežasties, vienas iš tų žmonių atimamas iš kito. Ir tai, kas atimama, yra nepalyginamai daugiau, nei ankstesnė suma.“ (Julian Barnes „Gyvenimo lygmenys“). Meilė – tai atsakymas į visus klausimus, ar tik galimybė naujam skausmui? Ir net jei ryžtamės jai, nujausdami galimas pasekmes – kaip ir ar įmanoma judėti toliau? „Ar tiki gyvenimu po meilės?“ dainuoja amerikiečių daininkė Cher. O mes klausiame – ar gyvenimas be jos iš vis įmanomas?

Plačiau apie teatro užsiėmimų ciklą ir kitus literatūrinius performansus

Kviečiame dalyvauti!

Renginio akimirkos