Vieta:  KMSVB Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

dramokr.jpg

Vasario 11 d. 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės I.Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) atidaroma Redos Palevičiutės tapybos darbų paroda „Mintys po vidurnakčio“. Paroda veiks iki kovo 1 d.

Autorė maloniai visus kviečia ir trumpai pristato save...

Mane visada žavėjo, kad mene ne tiek svarbu kas ir kaip vaizduojama, kiek tai, kiek mes kiekvienas galime jame įžvelgti ar pajausti.

Aš esu Reda Palevičiutė. Gimiau 1977 m. Klaipėdoje. 1999 m. baigiau Telšių aukštesniąją taikomosios dailės mokyklą, 2003 m. – VDA Telšių fakultetą. Nuo 2019 m. dalyvauju įvairiose grupinėse parodose. Mano darbai papildė ne vieną privačią kolekciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Pastaraisiais metais, mano tapybą įtakojo darbas ne kūrybinėje veikloje: stebėjimas, analizavimas žmonių, jų elgesys, manieros. Savo paveiksluose nesiekiu anatominio tikslumo, kuriu savo istoriją. Mano darbai – tai lyg pasakų iliustracijos, personifikacijos, kuriuose gali pamatyti save ar savo pažįstamą.

Pristatau savo darbus, kurių pagrindą sudaro 2020–2021 m. kūriniai. Tai antroji mano personalinė paroda, tačiau tarp pirmosios ir šios parodų yra gan didelis metų skirtumas, tad galima sakyti, kad ji pirmoji po daugelio metų.
Kelios praleistos minutės parodoje, gali mus pripildyti šimtais minčių. Ir ne tiek svarbu ar tos mintys pozityvios, ar negatyvios, svarbu, kad pasijauti mąstantis, gyvas.

Būkite mylintys ir mylimi.