Vieta:  KMSVB Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

dramokr.jpg

Gruodžio 7 d., antradienį, 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) kviečiame į paskaitą „Moters ir vyro santykio harmonija“. Lektorė Roberta Baranauskė, asmeninė pokyčių ir transformacijų mentorė. Būtina išankstinė registracija tel.: 8 69626459 arba info@moteriskumoambasadore.lt

Santykiai poroje yra viena iš aktualiausių temų šiomis dienomis. Atrodo visi skuba ir lekia dirbti ir užsidirbti, o šeimos psichologinė gerovė lieka antrame plane.
Tačiau didžiausias nesusipratimas įvyksta, kai atrodo yra daroma tiek daug dėl šeimos, o ji ima ir subyra arba lieka kartu ir „egzistuoja“ - dėl vaikų, dėl patogumo, dėl vienatvės baimės ir t.t.
O kur dingo santykiai pilni aistros, meilės, palaikymo, supratimo, pagarbos, ryšio, romantikos..!?
Pavargsta moteris ir vyras, ne nuo vienas kito, o nuo nesusipratimų ir nesusikalbėjimo.
Sunku suprasti vienas kitą, kai panašumų pas mus tik 10% ir jie visi tik anatominiai.
Taigi, o kaip sukurti gerą pamatą stipriam ir giliam tarpusavio ryšiui poroje.
Kai ne tik gera būti kartu, o tiesiog palaima kurti tarpusavio santykius.

Paskaitoje bus pristatoma:

  • Moters ir vyro energijos
  • Energijų skirtumai=poros privalumai
  • Į ką pirmiausia atkreipti dėmesį santykiuose
  • Santykis su savimi, tai pamatas poroje

Paskaitą pristatys Roberta Baranauskė – asmeninė pokyčių ir transformacijų mentorė, kuri padeda pasiekti pokyčius gyvenime bet kurioje srityje dirbant su pasąmoninėmis programomis. 12 metų ji domisi, mokosi ir dalyvauja įvairiose programose, kuriose nagrinėjama žmogaus proto struktūra ir darbas su pasąmone, paskutiniai mokymai prieš metus baigti Londone.
Ji aktyviai domisi vyrų ir moterų energetiniais ir psichologiniais skirtumais, kurie lemia didžiąją dalį nesėkmių santykiuose ir šeimose.

Roberta rengia įvairius praktinius užsiėmimus, kursus ir programas skirtus moterims ir ne tik. Šiuo metu plėtoja socialinės erdvės projektą Moteriškumo Ambasadorė.

Robertai teko pabuvoti įvairiuose santykiuose, tačiau visada norėjo atsakyti į vieną klausimą: Ar gali santykiai poroje su metais tik gerėti? Net kai atsiranda trijų vaikų pagausėjimas - balaganas namuose?

Atsakymais su jumis pasidalins nemokamoje paskaitoje.

Kviečiame dalyvauti!


Dalintishttps://www.facebook.com/events/185816167085805