Vieta:  KMSVB Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

dramokr.jpg

Lapkričio 12 d., penktadienį, 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) kviečiame susitikti su psichoterapeute, knygos „Gyvenimas be šešėlio“ autore RASA ANDRIKIENE.

Ar jaučiate, kad gyvenimas, kurį gyvenate, yra tarsi ne Jūsų? Ne apie tokį svajojote? Jau kurį laiką suprantate, kad reikia kažką keisti, bet dar neapčiuopiate ką?

Po susitikimo (dar ir paskaitytos knygos!) galbūt rasite noro ir ryžto pradėti veikti kitaip. Išlaisvinti besislapstančią savo tikrąją asmenybę, kad pagaliau galėtumėte pradėti gyventi SAVO tikrąjį gyvenimą!

Lektorė burtų lazdelės neturi. Patarimų taip pat nedalins. Jos darbo „įrankis“ – geštalto psichoterapija – įvykių, nutikusių kadaise, dažniausiai vaikystėje, perdirbimas.

Susipažinsite kaip savo minusus paversti pliusais ir tikimės šis susitikimas įkvėps Jus teigiamiems pokyčiams, kuriems esate pasirengę!

Registruokitės į renginį:
- https://forms.gle/5eaS7JatZDEkJCFT6 
- Tel. nr. (8 46) 346301

Dalyvavimas tik su galimybių pasu.

Renginys organizuojamas pagal projektą „Aš esu moteris ir kokios mano supergalios?“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.


Dalintis: https://www.facebook.com/events/243128554540864 


Renginio akimirkos