Vieta:  KMSVB „Kauno atžalyno“ padalinys (Kauno g. 49)

dramokr.jpg

Rugsėjo 30 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49) kviečiame į meno terapijos užsiėmimą „Mano harmonija“ su Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistais. Ši veikla yra skirta 55+ metų amžiaus ir vyresniems asmenims. Būtina išankstinė registracija tel. (8 46) 314727 arba užpildant registracijos formą.

Gryname ore turėsite galimybę pasinerti į harmonijos sūkurį. Užsiėmimo metu taikant dailės ir rašymo metodus ieškosime atsakymų kaip reikėtų pasiekti harmoningą būseną ir išlikti joje.

Šio užsiėmimo metu turėsite galimybę geriau save pažinti, suprasti ir įsisąmoninti į savo poreikius, rasti vidinių resursų. Meno terapija padeda perdirbti mintis ir emocijas, kurias žmogus įpratęs slopinti. Visai nebūtina mokėti piešti, nes meno terapija yra spontaniškas kūrybos procesas, kuris gali atskleisti daugiau nei tūkstančiai žodžių. Proceso eigoje patirsite spontaniškos kūrybos laisvę ir teikiamą malonumą.

Leiskite sau stabtelėti, atsipalaiduoti, skirti laiko sau ir tiesiog maloniai praleisti laiką.

Užsiėmimą veda Meno terapijos praktikė Evelina Kasinskaja. Nuo 2017 metų Evelina veda praktinius savęs pažinimo ir asmeninio augimo užsiėmimus, kurių metu taiko aromaterapiją, rašymo, pasakų, smėlio bei dailės terapijos metodus.


Registruotis gali tik nauji dalyviai kurie yra nedalyvavę veikloje.