Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

dramokr.jpg

Rugpjūčio 6 d., penktadienį, 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) vyks autorinis „Lialiastygos“ dainų vakaras.

„Lialiastyga“ – tai akustinis Aušros ir Linos duetas, atliekantis originalias autorines dainas. Abi merginos profesionalios ir patyrusios muzikantės.

Aušra Vaštakaitė – dainų autorė ir atlikėja. Muzikinę veiklą pradėjo 2006 metais kaip teatro kompozitorė. 2012-2020 metai ji buvo grupės „Hit-Kick“ balsas ir bosas (grojo kontrabosu). Nuo 2014 metų „Lialiastyga“ pasuko kita kryptimi – koncertinėje programoje atsirado akustinio dueto etapas, elektroninė koncertinė solo programa, užsimezgė kūrybinė bendrystė su elektroninės muzikos kūrėju Ado Mass.

Lina Vaštakaitė nuo 2012 metų yra aktyviai kurianti ir koncertuojanti atlikėja. Muzikantė lengvai ir su polėkiu laviruoja tiek jazz, tiek Thrash metal stiliuose. Ji koncertuoja ne tik Lietuvos, bet ir užsienio scenose - pasirodo su LMTA Big Bendu, tarptautiniame projekte „Girl Power in Jazz“. Lina – sunkiosios muzikos grupės Phrenetix siela, gitaristė ir unikali Lietuvoje vokalistė.

Kviečiame dalyvauti! Renginys nemokamas.


Dalintishttps://www.facebook.com/events/315200193719972