Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 29 d. programa

Veikia knygų parodos: „SUKURTA GAMTOS IR ŽMOGAUS“, „PASAULIO ARCHITEKTŪRA“.

11.00–19.00 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai.
12.00–13.00 val. Skaitymo iššūkis vaikams. Vasaros desertas – detektyvinė knyga. Skaitysime, patys kursime detektyvus ir mokysimės „užslaptinti“ žinutes.
13.30–14.30 val. Kūrybinės dirbtuvėlės vaikams „Popierinis sukulentas“. Sodinsime popierinius augaliukus.
17.00–18.00 val. Psichologių dr. Nidos Žemaitienės ir Valijos Šap paskaita „Savikliova: ar tikrai gyvenu taip, kaip norėčiau?“. Pagal projektą „Negalios transformacija: kūrybiškumas ir saviraiška“.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa! Visi renginiai nemokami.