Vieta:  TEAMS platforma

dramokr.jpg

Liepos 27 d., antradienį, 10 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia dalyvauti nuotolinių mokymų programos „VERSLUMO ŽINGSNIAI“ užsiėmime „Įmokų ir lengvatų ypatumai pradedantiems individualią veiklą“. Sužinosite kiek ir kaip reikia mokėti vykdant individualią veiklą pagal pažymą arba verslo liudijimą, kokius pranešimus pateikti ir kt. Taip pat supažindinsite su asmeninės „Sodros” paskyros naudojimu, kad Jūsų patirtis bendradarbiaujant su „Sodra” būtų kuo paprastesnė ir malonesnė. Lektorė – „Sodros“ klientų aptarnavimo valdymo skyrius vyriausioji specialistė Indrė Bubliauskaitė. Mokymų trukmė – 1,5 val.

2021 m. liepos-rugpjūčio mėn. biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Aš esu moteris ir kokios mano supergalios?“, organizuoja nuotolinius mokymus „VERSLUMO ŽINGSNIAI“, kurių tikslas – skatinti moterų pasitikėjimą savimi, savirealizaciją, verslumą, siekiant susikurti kokybiško gyvenimo pagrindą. Plačiau apie mokymus

Amžius neribojamas. Mokymai vyks TEAMS platformoje. Mokymų dieną atsiųsime nuorodą. Registruotis galima užpildant registracijos formą arba tel. (8 46) 346301 (galima registracija į atskiras paskaitas).