Vieta:  KMSVB Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

dramokr.jpg

Liepos 1 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) kviečiame į Elės Soul knygos „Mirties laikas arba 8 minutės“ pristatymą ir susitikimą su autore.

„Mirties laikas arba 8 minutės“ – romanas apie mylinčias širdis ir sielų bendrystės liepsną, kuri yra tokia stipri, kad pasiekia mus net iš ten, kur keliauja mirusieji. Ar gali naujas sutiktas žmogus pakeisti sielos draugą, kuris gyvena vien širdyje, bet ne šiame pasaulyje? Ar įmanoma gauti realią pagalbą iš anapus? Ar išėjusieji nori mus matyti laimingus, o gal pavyduliauja, stebėdami kiekvieną likusių šiame pasaulyje žingsnį?

Knyga gali padėti visiškai naujai pažvelgti į mirties fenomeną, suprasti gyvųjų ir mirusiųjų sąsajas, kurios romane yra vaizdžiai aprašytos ir paaiškintos; nusimesti išėjusių žmonių praradimo skausmą, suprasti savo emocijas ir patirti kitokį – išlaisvinantį požiūrį į mirtį.

Knygą „Mirties laikas arba 8 minutės“ galima traktuoti kaip ankstesnio autorės romano „Aiškiaregė“ tęsinį arba kaip visiškai atskirą knygą.

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa! Visi renginiai nemokami.


Dalintishttps://www.facebook.com/events/792905854946575