Vieta:  Virtualus susitikimas Facebook grupėje

dramokr.jpg

Gruodžio 28 d. 11 val. kviečiame jaunimą į knygų klubo „Kitame sakinyje“ virtualų susitikimą, kurio metu dalinsimės mintimis apie Ray Bradbury knygą „Marso kronikos“. Vasarą Interaktyvioje vasaros skaitykloje startavusio knygų mylėtojų klubo susitikimai dėl esamos epidemiologinės situacijos vyksta virtualioje erdvėje.

Knygų klubas „Kitame sakinyje“ – tai įstabi ir nemokama galimybė Klaipėdos jaunimui (16-29 m.) neformalioje aplinkoje iš naujo atrasti skaitymo malonumą, kartu su bendraminčiais (už)(si)motyvuoti save skaitymui ir įveikti lengvai konkurencingą asmeninį iššūkį – per mėnesį perskaityti bent vieną knygą.

Apie Ray Bradbury knygą „Marso kronikos“

Knygoje „Marso kronikos“ autorių domina ne tiek mechaniniai įtaisai ir aparatai, kiek žmogaus psichologija ir socialinis elgesys naujomis ir netikėtomis aplinkybėmis. Fantazijos apie ateitį čia skamba kaip įspėjimas žmonėms. Atvykę į Marsą žemiečiai naikina senuosius jo gyventojus, griauna nuostabius jų miestus, teršia aplinką ir skleidžia pigią masinę kultūrą.

„Marso kronikos“ patraukia skaitytoją ir nepaprasta menine įtaiga, ir vien Bradbury’iui būdingais romantiškais kosmoso vaizdais, ir subtilia, lyriška šią knygą sudarančių novelių nuotaika.

Virtualaus susitikimo nuoroda, diskusijos ir įvairiausi klausimai skelbiami uždaroje Facebook grupėje „Knygų klubas „Kitame sakinyje“. Kviečiame prisijungti!