Vieta:  Tiesioginė transliacija

Spalio 19 d. 18 val. kviečiame žiūrėti „Lietuvos politikos forumo“ transliaciją „Kokių staigmenų laukti iš dvikovų vienmandatėse?“ iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Tiesioginę transliaciją kviečiame žiūrėti savarankiškai internetu arba Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos artimiausiame padalinyje.

Pusė Seimo jau išrinkta, dabar laukia antroji rinkimų dalis. Ar ji nustebins Lietuvos visuomenę ir kuo baigsis politikų dvikovos vienmandatėse rinkimų apygardose? Kokią valdžią turėsime rinkimams pasibaigus? Apie visa tai – apžvalgininkų ir ekspertų diskusija „Lietuvos politikos forume“.

Diskusijoje dalyvauja:

• Vytautas Bruveris, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas
  • Kęstutis Girnius, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologas
  • Ainė Ramonaitė, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorė
  • Rima Urbonaitė, Mykolo Romerio universiteto politologė

Vedėjas – žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Nuoroda prisijungti: https://youtu.be/l0tr3mAvz1A