Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 11 iki 19 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Rugpjūčio 11 d. programa

Pristatomos knygų parodos: „Įvairių šalių interjerai“; „Sėkmės paslaptys: kaip susikurti trokštamą gyvenimą“.

Nuo 11–19 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai, WiFi, Laikrodžių muziejaus mobilūs viduramžių lauko žaidimai.
11–12 val. Proto mankšta su Klaipėdos visuomenės sveikatos biuru. Statome emocijų bokštą.
12–13 val. Edukacija su Lietuvos aklųjų biblioteka – jaukūs darbeliai iš antrinių žaliavų, kurios susikaupė Aklųjų bibliotekoje Klaipėdoje. Pasitelkus fantaziją ir meistrystę, buvusi garsinė knyga (CD) gali atgyti piešiniuose ir ornamentuose.
13.30–15 val. Edukacinės dirbtuvėlės vaikams „Siluetas“. Purkšdami spalvotą vandenį, kursime įvairių formų mėgstamų herojų siluetus popieriaus lape ir kartu keliausime į siluetų pasaulį.
18–18.45 val. „Open air“ treniruotė su Rūta Beišyte-Aminova. Su savimi turėkite rankšluostį arba kilimėlį, vandens buteliuką. Skaityti daugiau...

Kviečiame susipažinti su visa projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa

Dalintishttps://www.facebook.com/events/1688927654598622/