Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

dramokr.jpg

Liepos 7 d. 12 val. Laikrodžių muziejus atvyksta į Pempininkų padalinį (Taikos pr. 81A ) su paroda „Muziejus ant ratų“. Parodoje susipažinsite su ryškiausiais laikrodžių korpusų pokyčiais skirtingose epochose. Kviesime Jus išgirsti muzikinės dėžutės garsą, paliesti laikrodžio reljefą, užuosti tvyrantį kvapą ir žvilgtelėti pro akutę į paslaptingą laikrodžio mechanizmą.

Pristatymo metu veiks kūrybinės laikrodžių dirbtuvės, kurių metu pasigaminsite asmeninį veikiantį laikrodį. Kiekvienas gausite medinį ciferblato ruošinį, laikrodžio mechanizmą ir dekoravimo priemones.

Pirmiausiai, visi didžiausią dėmesį skirsime ciferblatui ir jo apipavidalinimui. Kai pasiruošime ciferblatą, įdėsime laikrodžio mechanizmą, rodykles ir pradėsime antrą kūrybos etapą. Šio etapo metu kiekvienas žymėsime valandas bei baigsime dekoruoti laikrodį.

Edukacinis užsiėmimas skirtas vaikams nuo 10 metų amžiaus, o jaunesni dalyviai laukiami su tėveliais.

Būtina išankstinė registracija

Nespėję sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse turėsite galimybę bibliotekoje visą mėnesį išmėginti savo jėgas narpliojant edukacinį užsiėmimą „Meno pinklės“. Tapsite detektyvais, klaidžiosite po parodos ekspozicijos stendus ir bandysite įveikti suktas užduotis žemėlapiuose ir planšetiniame kompiuteryje.

Paroda bus eksponuojama iki liepos 31 d.

Dalintishttps://www.facebook.com/events/1627466064085191/