Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

dramokr.jpg

Liepos 4 d. 13 val. kviečiame į susitikimą / kūrybines dirbtuves visai šeimai su knygos „Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“ autoriais Indre Pavilonyte ir Martynu Paviloniu. Leisimės į jaudinančius atradimus kartu su paslaptingaisiais Martvudo girios gyventojais marmiais. Kūrybinių dirbtuvių metu vaikai galės susikurti savo asmeninius džiaugsmo fabrikėlius.

Susitikimo metu knygos visai šeimai „Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“ autoriai Indrė Pavilonytė ir Martynas Pavilonis daugiau papasakos apie marmius, Martvudo girią ir nepaprastą džiaugsmo fabrikėlį. Kartu sužinosime kuo jis toks ypatingas marmiams ir kur kiekvienas mūsų jį gali rasti.

Kūrybinių dirbtuvių metu vaikai galės susikurti savo asmeninius džiaugsmo fabrikėlius. Kirpsime, lankstysime, spalvinsime ir džiaugsimės jų įvairove!!!

Dvynių Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio knyga „Marmiai ir džiaugsmo fabrikėlis“ – tai įkvepianti istorija visai šeimai apie džiaugsmo ir laimės paieškas, tikrąjį gerumą ir pasirinkimo svarbą. Duetas vaikų literatūros pasaulyje debiutavo 2017 m. ir savo sąskaitoje jau turi tris knygas vaikams.

Susitikimas vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Interaktyvioje vasaros skaitykloje“, veikiančioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto).

Renginys nemokamas. Kviečiame dalyvauti!

„Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginių programa