Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

dramokr.jpg

Vasario 26 d. 18 val. vyks susitikimas su Erika Umbrasaite – rašytoja, žurnaliste, dešimtmetį gyvenančia Prancūzijos pietvakariuose. Kasdienybėje ji – mažos galerijos viduramžių miestelyje savininkė ir šio miestelio gyvenimo stebėtoja. Laisvalaikiu ir svajonėse – kelionėse laiką leidžianti ir istorijas kolekcionuojanti rašytoja, kuri stengiasi į nieką gyvenime nežiūrėti pernelyg rimtai.

Erikai knygų rašymas prasidėjo nuo dienoraščio susirgus onkologine liga. Po šios ligos ne tik užgimė rašytojos talentas, bet ir noras gyventi kitaip – ji pradėjo ne tik svajoti gyventi, bet iš tiesų gyventi, kaip visada svajojo ir norėjo, išmoko pamilti save netobulą – tiek fiziškai, tiek morališkai.

Rašytojos knygos: „Vienos krūties istorija“, „Moteris katė ir jaunas mėnulis“, „Prancūzija mon amour“, „Paskolink man savo gyvenimą“ bei naujausia ironišku pavadinimu „Lūpdažio pamokslai“. Pastaroji yra apie meną laimingai ir prasmingai gyventi kasdienybėje. Autorės įžvalgomis, autobiografiniais motyvais ir tikromis istorijomis pagrįsti trumpi tekstai padės jums įžvelgti stebuklą kasdienybėje ir išgyventi jos žavesį, trapumą ir, kartais, nepakeliamą svorį.

Tai ne saviugdos vadovėlis, o tiesiog pokalbis, galbūt keliantis daugiau klausimų nei atsakymų, bet būtent jų ieškodami mes ir mokomės.

Į atsakymų ieškojimo kelionę Jus kviečia leistis Erika Umbrasaitė!

Renginys organizuojamas pagal projektą „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Dalintis Facebook